Každá střecha si zaslouží pravidelný servis a kontrolu. Občas se někde něco ucpe, praskne nebo upadne a ne každý má výšky rád. Je tedy na nás abychom zkontrolovali stav střechy a ujistili Vás, že je vše v nejlepším pořádku.

Kdo má rád vůni dřeva, může závidět tesařům jejich práci. Tesařské práce jsou nezbytnou součástí stavebniho procesu, které zahrnují výrobu, opravy a instalaci dřevěných konstrukcí.

Každý kdo držel v ruce střešní tašku, nebo každý kdo stál na šikmé střeše ví, že to není snadné řemeslo. Pokrývač musí být obratný, odolný, hlavně zkušený, musí dokonale znát materiál se kterým pracuje a musí být precizní, protože na detailech opravdu záleží.

Některé zdroje uvádí, že klempířství je řemeslo staré snad už tisíc let... V Čechách jsme trochu skromnějšího názoru a datujeme ho někde k 14. století, Těžko říct, kdy se nám to řemeslo přesně zrodilo, Nicméně se za ta staletí natolik zdokonalilo, že je dnes součástí každé střechy. Strávili jsme spoustu času učením se tohoto krásného řemesla...


To přece musím zvládnout sám....

Velice často se setkáváme tváří v tvář lidové tvořivosti, pramenící ze snahy vzít situaci do vlastních rukou a vyřešit tak situaci po svém. Bohužel, většinou to není zrovna ideální rozhodnutí a tak musíme sjednat nápravu. Stává se z toho nepříjemná situace, kdy musíme zničit kus práce jiné osoby, která do toho vložila vlastní čas, energii a optimismus vypořádat se s problémem. Čas je nejdražší komodita, kterou máme a při správném rozhodnutí ušetříte čas sobě ale i nám, 

 


© 2023 | Všechna práva vyhrazena SSH
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!